Aastal 1993 asutatud ettevõte aitab klienti erinevates ärivaldkondades pakkudes metalltooteid ja tööstusvärve. 

Aastate jooksul omandatud oskused aitavad meil pakkuda teenust, mis võimaldab arvestada iga kliendi erilisusega.

Missioon

Pakkuda täisteenust

Meie missioon on pakkuda kliendile vajalikke teraskonstruktsioone ja metalltooteid täisteenindusena, paigaldatuna kokkulepitud tähtajal ja konkurentsivõimelise hinnaga. Kuulame, arvestame ja teeme teie ideed teoks!


Visioon

Olla Põhjamaade parim metallala ettevõtte
Tahame pakkuda meie klientidele ja koostööpartneritele professionaalseimaid lahendusi teraskonstruktsioonide ja metalltoodete tootmisel ning olla muutuste eesliinil tööstustlikke vedel- ja pulbervärvide müügis aastaks 2021.Kvaliteedijuhtimissüsteem

Teraskompanjoni kvaliteedijuhtimissüsteem on standardi ISO 9001:2008 alusel hinnatud ja tunnistatud vastavaks Lloyd´s Register Quality Assurance Limited poolt (sertifikaat nr. LTQ6017984 kehtib kuni 14.09.2018)

Ajalugu

AS Teraskompanjon on Eesti majandusmaastikul tegutsenud juba 20 aastat. 1993. aastal asutati Eestis firma Uptime Eesti, mis oli suure Soome kontserni Uptime tütarettevõte. Uptime’i kontserni kuulusid mitmed Soome suured tuntud ettevõtted, mis tegelesid erineva tööstustoodangu tootmisega. Uptime Eesti tegutses edukalt Eestis oma emafirma kaupade esindajana ning teenindas sadu rahulolevaid kliente.

Mõne aja pärast anti tütarettevõtete juhtidele võimalus osta oma juhitav ettevõte ära ning Uptime Eestist sai Teraskompanjon.

Tänaseks on Teraskompanjon edukalt tegutsev kontsern, kel on kliente nii Eestis, Soomes, Rootsis, Lätis, Leedus kui ka kaugemal, näiteks Kanadas. Teraskompanjon tegeleb metallitööstuse allhankega ja ettevõttes töötavad oma erialade parimad spetsialistid, kelle eesmärk on kliendi vajaduste kiire ning korrektne lahendamine.

Kliendid

Meie kliendibaas on rahvusvaheline: umbes pooled on Soome ettevõtted ning teine pool Eestist, Lätist, Leedust, Rootsist ja kaugemaltki. Kokku on meil ligi kolmsada rahulolevat klienti.Kuivõrd meil on partnereid nii Eestis kui Soomes, oleme ideaalne vahendusfirma kahe riigi ettevõtjate vahel. Meie kaudu on paljud Soome ettevõtted leidnud kliente Eestist ja paljud Eesti firmad leidnud püsivad äripartnerid Soomes. Oleme hea võimalus riikidevaheliste suhete loomiseks, aidates erinevates tegevusvaldkondades tegutsevatel firmadel leida uusi partnereid vastavalt oma vajadustele ja võimalustele.

Meie klientide hulka kuuluvad mitmed suured ja tuntud ettevõtted nii Eestis kui Soomes. Näiteks oleme suurele kontsernile ABB Power pakkunud erinevaid metalltooteid ning seadmete montaaži ja seda nii Eestis, Soomes kui mujal maailmas. Jätkuvad koostööpartnerid on YIT, Skanska, Peab, L&T, Wärtsilä ja paljud teised edukad ettevõtted, tänu kellele Teraskompanjon on aastate jooksul kasvanud ja arenenud metallitööstuse allhangetes ja metallivärvide müügis edukaks ja usaldusväärseks koostööpartenriks nii Eestis kui ka Soomes.