+372 5042583

info@teraskompanjon.ee

Siduri 3, Tallinn, 11313

Teenused

Metalltooted

Teraskompanjon tarnib väga erinevaid metalltooteid. Oleme tarninud tooteid alates metalltreppidest ja liiklusmärkidest lõpetades väiksemate detailidega nagu trepi-, rõdu ja klaaspiirded. Garanteerime toote kvaliteedi hoolikalt läbiviidud hankeprotsessi kaudu.

Teraskompanjon valmistab  allhankena iga keerukusastmega metallist treppe majadele, tööstushoonetele ja seadmetele.

Teraskompanjon valmistab erinevaid piirdeid:

  • trepipiirded
  • rõdupiirded
  • klaasist piirded
  • trosstäitega piirded
  • roostevaba piirded
  • alumiiniumprofiilist piirded
  • teisaldatavad piirdeaiad (kerged ja rasked)


   

Teraskonstruktsioonid

Tarnime väga erinevaid teraskonstruktsioone. Leiame parima partneri, kes valmistab ja paigaldab metallkonstruktsioonid kokkulepitud tähtajaks. Garanteerime toote kvaliteedi hoolikalt läbiviidud hankeprotsessi kaudu.

Meie koostööpartnerid moodustavad Eesti metallitöökodade võrgustiku, mille hulgast leiame me alati parima hinna ja kvaliteedi suhtega variandi meie kliendile. Me hoolitsme kogu tellimuse ja tarne protsessi eest, alates õige töökoja valikust lõpetades transpordi korralduseni.

Teraskompanjoni allhankena valmistatud teraskonstruktsioonid on kvaliteedisertifikaatidega ning valmivad tähtaegselt. Selle eest vastutavad meie meeskonnas oma alal pikka aega tegutsenud projektijuhid.


Montaaž ja projekti juhtimine

Teraskonstruktsioonide paigaldustööde projektid on juhitud meie projektijuhtide poolt, kes kannavad hoolt paigaldustööde korrektse toimimise eest. Pakume kliendile täisteenust alates planeerimisest ja ettevalmistusest kuni transpordi ja paigalduseni töömaal.

OÜ Teraskompanjon; Siduri 3, 4 korras, Tallinn, 11313
+372 5042583, info@teraskompanjon.ee

All rights reserved Copyrights 2021